Opis produktu

Dostaniesz prezent za każde zamówienie, które kupisz w naszym sklepie!!!

Uwaga (Proszę przeczytać przed złożeniem zamówienia)

W związku z logistycznego polityką, klienci muszą wypełnić imię i nazwisko w przypadku zakupu towaru, czyli trzeba napisać imię, inaczej możesz nie dostać paczkę.

Kupującym w Korei Południowej potrzebny jest osobisty numer odprawy celnej .Proszę zwrócić uwagę na zamówienie przed zakupem.Format (P + 12 )

Aby można było bez przeszkód dostać paczkę, zalecamy, aby wybrać kanał rejestracji, na przykład, China Post Registered Air Mail, ePacket lub PostNL.Kanały te będą dostarczać logistyczną informacje śledzenia całego procesu, aby zapewnić dostarczenie przesyłki.Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 25 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy, skontaktuj się z nami, pomożemy ci znaleźć informacje kontaktowe lokalnego urzędu pocztowego w ciągu 24 godzin.

Cechy pozostań w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, uzyskując dodatkową ładowanie baterii już dziś!Uniwersalna najlepszy zamiennik oryginalnej baterii z porównywalną czas czuwania i rozmów.Bezpośrednio z naszej fabryki.Świetna transakcja, ogromne rabaty, wysoka rentowność.Wbudowany mikroprocesor wewnątrz uniemożliwia przeładowanie i przedłuża żywotność baterii.Przejdź bezpieczny test na fabrycznie,gwarancja jakości.Wysyłka w ciągu 24 godzin(z wyjątkiem dni świątecznych) gwarancja 1 rok.

Kompatybilny Z Modelami

SONY Xperia XA2 Ultra G3421 G3412 XA1 Plus Dual H4213

Konserwacja baterii Nie wolno dopuścić, aby bateria намокла lub wpadła do wody.Nie należy umieszczać baterii na pełną moc, po długim okresie przechowywania.Nie dajcie się namówić na działanie sił zewnętrznych i nie wchodzą z wysokości baterii.Nie należy umieszczać baterii się nagrzewać lub w ogień, w przeciwnym razie istnieje ryzyko wybuchu.Nie należy używać złe ładowarka, uniknąć niezadowolenia z ładowaniem lub uszkodzenia akumulatora.Nie należy stosować klucze, monety, naszyjniki i inne wyroby metalowe, kontaktuje się z akumulatorem, aby zapobiec wystąpieniu zwarcia.

Pakiet zawiera 1 x bateria LIP1653ERPC 1 x prezent

Naszym Atutem

Mamy własne fabryki akumulatorów i wysokiej jakości surowców do produktów elektronicznych w Chinach.Wszystkie nasze produkty wspierają sprzedaż hurtową, damy ci nagłego cenę!!!Proszę, skontaktuj się z nami.

Dziękujemy za wybór naszych produktów.

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Certyfikat Jakości: ce
  • Kompatybilny Marka: Sony
  • Oryginał czy nie: Kompatybilny
  • Numer Modelu: LIP1653ERPC
  • marka: ОХД
  • Pojemność baterii(mah): 2801mAh-3500mAh


SKU: s968
Starostinaaa
2020-09-16
2/5
Took for Xperia XA1 Plus, very long delivery, the track worked only to the border, in size, it is smaller, I had to glue on two-sided Scotch. Ass is shorter.

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy