Opis produktu

Gorąco! 10 szt./lot naturalny 12-14 cali / 30-35 cm kolor biały strusie pióra strusie pióra na imprezę /wesele dekoracyjne

opis przedmiotu

Materiał: piękne zabarwienie страусовых piór.

Kolor: biały

Ilość: 10 szt. / lot

Rozmiar: 12-14 cali /30-35 cm

Warunek: 100% nowe i dobrej jakości ścisłej dezynfekcji, czyszczenia.

Polityka dostawy

1. Wszystkie nasze paczki są wysyłane pocztą lotniczą poczta wieloryba.

2. międzynarodowa wysyłka może trwać do 20 dni roboczych.

3. proszę, sprawdź, czy twój adres do wysyłki jest starannie przed płatnością, nie może być zmieniony, jeśli zamówienie zostało zakończone.

4. Jeśli potrzebujesz krótszym czasie, skontaktuj się z nami, możemy wysłać za pośrednictwem DHL/UPS/EMS i inne kurierzy, które lubisz, ale musisz zapłacić dodatkowe koszty wysyłki.

Zasady zwrotu

Wszystkie nasze propozycje poparte 100% gwarancji satysfakcji, i z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, możesz zwrócić towar do nas w oryginalnym stanie do zwrotu lub wymiany.Przed wysłaniem towaru z powrotem, proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe instrukcje dotyczące zwrotu i wymiany.Zwrócimy wszystkie swoje pieniądze, z wyjątkiem opłat za wysyłkę i obsługę ładunku, po tym jak otrzymamy twój zwrócony towar.

Opinie

1)Twoja opinia jest bardzo ważna dla nas, proszę, poświęć kilka sekund, aby zostawić doskonałą opinię, jeśli jesteś zadowolony z naszego produktu lub usługi, bardzo wam dziękuję !

2)zawsze oferujemy najniższą cenę dla najlepszych produktów i usług do ciebie.

3) prosimy o kontakt z nami, przed wyjazdem neutralnej(3 gwiazdki) lub negatywną(1-2 gwiazdki) opinie.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem i zostawić szczęśliwy nastrój zakupów tutaj.Dziękuję!

  • Materiał: Pióro Strusia
  • Numer Modelu: 22324
  • Rozmiar:
  • Ilość:
  • Kolor :
  • marka: ZQCRAFTS
  • szablon: Bielonych


SKU: s704

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy