Opis produktu

To, co masz, pokazano na rysunku poniżej(opcja):

2 ostrza, 4 lub 5 wahaczy, 1 pręt osi i niezbędne elementy mocujące.Ani generatora, ani kołnierza .

Zdjęcia Broni:

Wystawa obrazów:

Przypominać

1.cena, jaką zapłacił (w tym bezpłatną wysyłkę towarów) za towar, wyklucza jakikolwiek podatek celny.Nie będziemy brać na siebie żadnych obowiązków w kraju docelowym.

2.proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu. 3. gdy generator z magnesem stałym tylko część elektryczną produkuje zabudowy, tam jest żadny podręcznik w pakiecie nie będzie. 4.Ten model VAWT nie ma кюверплаты, biały VAWT na zdjęciu powyżej jest elementem standardowym.Gwarancja I Zwroty

1.wniosek o zwrot lub wymianę jest dostępny tylko w ciągu 1 tygodnia po otrzymaniu przesyłki i zwrotu towarów w tym samym stanie, w jakim powstały.

2.proszę, skontaktuj się z nami, aby poprosić o pozwolenie na powrót.Imię i nazwisko, numer aukcji i przyczyna zwrotu powinny być podane w e-mailu.Wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowania.

3.proszę starannie zapakować towar.Sprawdzimy zwracany towar i niezwłocznie wysyłamy kupującemu wymianę w przypadku wykrycia wady.Jeśli odpowiednia wymiana nie jest dostępna, zostanie dokonany zwrot środków.Koszt wysyłki i obsługi, a także składki nie podlegają zwrotowi.

4.Jeśli towar zostanie znaleziony upośledzone, z którym zostanie odesłany do kupującego na koszt kupującego.

5.doskonała gwarancja na 1 rok.

Opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne,dlatego prosimy, skontaktuj się z nami bezpośrednio przed opuszczeniem negatywną opinię, jeśli coś sprawi, że poczujesz się nieszczęśliwy.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.Dziękujemy za wsparcie.

Zawartość opakowania (2 opakowania): 1,2 szt. ostrza 2.wał główny 1 szt.

  • marka: FLTXNY
  • Typ: ostrza
  • Numer Modelu: FSB-105-130


SKU: s556

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy