Opis produktu

Opis produktu

1. Materiał: 100% Włókno Wysokotemperaturowy

2.Kolor: jak na zdjęciu

3.Waga: około 0,32 kg

4.Długość: około 80 cm (±3 cm)

5.Produkty: 1 wig+1 kapturek na peruki

[O produkcie]

Temperatura :nasze peruki są wykonane z odporną na ciepło syntetyków,zakres temperatur wynosi 250-300°F (120-150°C) do gorącego żelazka, 160-175°F (70-80°C) do gorącej wody.

Rozmiar :nasz peruka pasuje na obwód głowy od 58 cm do 62 cm.

Kolor :rzeczywisty kolor elementu może nieznacznie różnić się od zdjęć przedstawionych na stronie internetowej, spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak jasność swojego monitora i jasność światła.

Peruka czapka :wyślemy ci jedną perukę wpr w prezencie,ale kiedyś magazyn może zapomnieć umieścić go w swoją paczkę,wysyłamy go z waszym następnym zamówieniem,ale to nie może być przyczyną negatywnej opinii lub sporu.Proszę, bądź ostrożny.

[Doręczenia]

1,Proszę zostawić odpowiedni numer telefonu i adres podczas wypełniania informacji o kupującym.

2,to zajmie kilka dni, aby spakować towar,adresować go i zobacz go w urzędzie pocztowym(będziemy tak szybko jak to możliwe), wtedy wypełnimy numer śledzenia, można go znaleźć w szczegółach zamówienia.

3, nasze opcje dostawy tylko dla odniesienia,możemy wybrać szybszy sposób dostawy do zamówienia,proszę pamiętać.

4 .Jeśli z przyczyn kupującego, w tym "odmowa podpisania pakiet" lub "odmowa zapłaty podatku" lub "przyczyna-mail kraju kupującego" i tak dalej, kupujący powinien wziąć na siebie wszystkie straty.Jesteśmy odpowiedzialni za odpowiedzialność trzymać towar opuścił Chiny gładko, jak tylko towar opuści Chiny, kupujący będzie odpowiedzialny za całą odpowiedzialność.

5.Jeśli masz jakieś specjalne życzenia,prosimy o kontakt z nami.odpowiemy w ciągu 24 godzin z powodu różnicy czasu między nami.

[O послепродажном utrzymaniu ]

Problem dostawy :jeśli nie otrzymasz swój produkt przed upływem okresu ochrony,skontaktuj się z nami,możemy przedłużyć go,aby upewnić się, że można uzyskać produkt, tymczasem my skontaktujemy się z szybkich firmą, aby pomóc ci znaleźć twoją paczkę.Jeśli przesyłka została utracona,oferujemy państwu ponowne wysłanie lub zwrot pieniędzy.

Problem jakości :jeśli produkt,który otrzymasz,ma problemy z jakością,skontaktuj się z nami i prześlij nam zdjęcia produktu, po tym jak sprawdzimy zdjęcia, Jeśli są problemy z jakością, damy ci częściowy zwrot odszkodowania lub możesz go zwrócić i otrzymać pełny zwrot pieniędzy.)

Problemy z dodatkami :Jeśli produkt,który otrzymasz,ma brakującą część, proszę, skontaktuj się z nami, wyślemy ci brakującą część ponownie.

Wymiana :oferujemy zwrot do obsługi zmiany,Jeśli nie podoba ci się kolor lub rozmiar nie pasuje,prosimy o kontakt z nami,będziemy ci nasz adres,możesz wysłać go z powrotem,po tym,jak otrzymam go, wyślę ci inny kolor lub rozmiar, i powiem wam nowy numer śledzenia.Opłata za drugą wysyłkę płaci tobą.

[O Sprzężenia Zwrotnego ]

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne,jeśli jesteś zadowolony z produktu,proszę, zostaw pozytywną recenzję 5 gwiazdek.Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co otrzymałeś, skontaktuj się z nami, możemy rozwiązać ten problem, zrobić z ciebie zadowolony.Dziękuję

 • Kolor: Różowy
 • waga netto: 320 g
 • Specjalne Zastosowanie: Kostiumy
 • Typ Źródła: Anime
 • Numer Modelu: CW604
 • Długość: 80 cm(31.5")
 • Podłoga: KOBIETY
 • Postacie: Мацузака Sato
 • Typ Towaru: Akcesoria
 • Składniki: garnitur grać peruka
 • Materiał: Wysokotemperaturowy Włókno


SKU: s153

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy