Opis produktu

Uwaga: różne urządzenia mają różne konwertery, Proszę wybrać odpowiedni konwerter, dzięki!

Wyzwalacze L1 R1 do przenośnego kontrolera do gier PUBG

DATA FROG Y2 HDMI, bezprzewodowy kontroler do gier

Najnowsza wersja kontrolera DATA FROG, czujesz się bardzo retro ze smakiem dzieciństwa?Myślę, że odpowiedź musi być!Nasza filozofia projektowania rozpoczyna się od trendów i tendencji czasu, i jest powszechnie przyjmuje opinie klientów, aby wprowadzić pokrętła dla wszystkich!

Build in 620 Mini Retro Video Games Console Support AV Out

Starannie przygotowujemy 620 klasycznych gier dla dzieci dla kupujących (Niektóre gry powtarzające się , proszę, zrozum ) można grać z rodziną i przyjaciółmi i zrelaksować się w wolnym czasie!Daje najlepsze wrażenia w grach!

Instrukcja obsługi:

Typ-C (DC 5V):jak zwykle, dodatkowe źródło zasilania nie jest wymagane.Jeśli musisz pracować bardziej wrażliwa, za pomocą mechaniczną klawiaturę lub klawiaturę z kolorowymi światłami, może być konieczne dodatkowe pobór mocy. 1. Przed podłączeniem upewnij się, że połączenie USB konsoli do gier.Czynności: w Systemie kliknij Ustawienia-urządzenia peryferyjne-sterownik-metoda połączenia-użyj kabla USB, aby otworzyć połączenie USB. 2. Type-C (NS/X-box/PS): podłącz interfejs USB-uchwyty wejściowe konsoli do gier.Gdy lampka świeci, połączenie zostanie nawiązane 3. USB (kontroler): oryginalny kontroler PS4/Xbox musi być podłączony (jeśli nie jest oryginalny, nie może być rozpoznany.Oryginalny kontroler PS4/Xbox musi znajdować się w stanie wyłączonym).Gdy lampka świeci, połączenie z powodzeniem Uwaga: Nintendo Switch nie trzeba podłączać sterownik, tylko gdy trzeba zmienić ustawienia przycisków, trzeba podłączyć kontroler 4.USB (mysz/klawiatura): Jeśli zakupiłeś zestaw, można bezpośrednio podłączyć do naszego odbiornika 2.4 G lub bezpośrednio podłączyć własną klawiaturę i mysz.Gdy lampka świeci, połączenie z powodzeniem 5.PS4/PS3: po zakończeniu naciśnij przycisk PS oryginalnego kontrolera PS4/PS3, klawiatura będzie działać

Plug and play konwerter, żadnych ustawień nie jest wymagane

Klawiatura do gier, mysz konwerter PUBG mobilny kontroler kontroler USB zasilacz do Nintendo Switch/PS4/XBox One/Xbox 360/PS3

Wsparcie Nintendo Switch/PS4/XBox One/Xbox 360/PS3

Produkt ten nadaje się głównie do przewodowego podłączenia myszy i klawiatury do konsoli do gier Nintendo Switch/PS4/XBox One/Xbox 360 do pracy w grze, szczególnie nadaje się do grania w gry FPS.Plug and play, można przynieść doświadczenie gry PC na swój telefon, który pozwoli ci zarządzać mobilnymi grami za pomocą własnej klawiatury i myszy.Więcej motywacji podczas grania w gry, zwiększ swoje zwycięstwo .

Daje najlepsze uczucie dla gry.

Jeśli korzystasz z mechaniczną klawiaturę lub klawiaturę z kolorowymi światłami, może być konieczne dodatkowe wejście zasilania dc 5 V.

Prosta obsługa

Interfejs USB oznaczony uchwytem, jest interfejsem uchwyty do podłączenia do oryginalnego kontrolera i musi być podłączony do użytku.Interfejs USB z napisem Keyboard/Mouse - to interfejs klawiatury i myszy do podłączenia myszy/klawiatury do konwertera.

Plug and play konwerter, żadnych ustawień nie jest wymagane

Jeśli nie podobają ci się domyślne ustawienia, to nie ma znaczenia, możesz skonfigurować przyciski, kroki są następujące:

Instrukcja obsługi trybu ustawienia klawiatury

1. Naciśnij kombinację klawiszy F11 i F12 jednocześnie, aby wejść w tryb ustawień.Odpowiedni tryb ustawienia dioda led stanu świeci się na stałe. 2. najpierw naciśnij i przytrzymaj przycisk funkcyjny na drążku, naciśnij przycisk na klawiaturze lub myszy, aby włączyć (przycisk obsługuje tylko jedną odpowiednią funkcję przycisku), 3D joystick w górę, w dół, w lewo i w prawo.Naciśnij do końca (obsługuje górne, dolne, lewe i prawe kierunki), śrubokręt klawisz ustawia się w górnym, dolnym, lewym i prawym kierunkach. 3. następnie zwolnić przycisk na uchwycie, naciśnij klawiaturę F11, F12 jednocześnie, aby wejść w tryb ustawień, wskaźnik trybu ustawień jest wyłączona.Operacja ustawienia przyciski zakończona.Uwaga: jeśli nie zostanie naciśnięty przycisk funkcyjny uchwyt podczas procesu konfiguracji, funkcja przycisku, pierwotnie zainstalowana na klawiaturze lub myszy, zostanie wyczyszczona.

Instrukcja obsługi trybu ustawienia myszy

1. Naciśnij kombinację klawiszy F11 i F12 jednocześnie, aby wejść w tryb ustawień.Wskaźnik stanu ustawienia trybu zawsze świeci. 2. Kliknij lewe 3D lub prawe 3D kierunek w dół (w górę, w dół, w lewo i w prawo), wstrząsnąć odpowiedni kierunek w 3D, a następnie przesuń mysz (mouse obsługuje tylko funkcję lewego 3D lub prawego 3D) 3. Naciśnij klawiaturę F11 i F12 jednocześnie, aby wejść w tryb ustawień pracy.Wskaźnik trybu ustawienia jest wyłączona, mysz została zakończona, a następnie wychodzi z trybu konfiguracji i pracy z trybu ustawień myszy zakończona. 4. Wybór czułości myszy: F12 + 1-najniższa czułość F12 + 9 - najwyższa czułość. 1-9-to klucz liczbowego słowa nad literą angielskiej.Uwaga: zawartość ustawienia są automatycznie zapisywane po wyjściu z trybu ustawień.

Dobra jakość i dobry serwis:

Drodzy przyjaciele!Bardzo dziękuję za odwiedzenie sklepu DataFrog!Z powodu obecnych opóźnień w globalnej ekspresowe doręczenia przesyłki nie mogą być dostarczone w ciągu wymaganego czasu.Aktualny czas dostawy wynosi około 35-90 dni.Aby nie opóźniać wysyłki twojej paczki na długo, zalecamy wybrać "Spectrummoss.pl Standard Shipping".Większość krajów mogą dostarczyć towar w ciągu 7-25 dni!Jeśli zostanie przekroczony limit czasu zobowiązań platformy transportowej, to szybko zwróci pieniądze!!!

 • Cecha 3: Dla konwertera serii Xbox one
 • Kompatybilny Marka/Model: Microsoft knowledge base
 • Numer Modelu: Na PS4, Xbox one, Nintendo Console Switch
 • Funkcja 1: Przetwornik Klawiatury-Myszy
 • Typ: Kontrolery
 • Typ 2: Dla systemu Android systerm
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Cecha 4: Dla Konwertera Serii Nintendo Switch
 • Typ 1: Dla PS4/PS3/Switch/Xbox one/360
 • Cecha 1: Kontrolery Gier
 • Cecha 5: Adapter Do Kontrolera Gamepad
 • marka: INFORMACYJNA ŻABA
 • Model MicroSoft: Xbox One
 • Cecha 2: Dla konwertera serii PS4
 • Funkcja 2: Mobilny kontroler USB odbiornik zasilacz
 • Typ Interfejsu: USB
 • funkcja 3: Adapter klawiatury i myszy
 • Funkcja 4: Obsługa popularnych gier FPS
 • Model: Mobilny kontroler PUBG
 • Cecha 6: Konwerter typu Plug and play
 • Pakiet: No


SKU: s14
Jampolyn
2020-10-13
5/5
Everything came until I checked but the Pole will work
G Loxley
2020-09-23
5/5
well received thanks again, tested and it's working fine ☺️

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy