Opis produktu

Wprowadzenie produktu nazwa produktu:organiczny ekstrakt z korzenia czaszki 20:1

Nazwa Łacińska: Radix Scutellariae

Przechowywanie: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, unikać światła i ciepła.

Okres Trwałości Podczas Przechowywania: 2 Lata Funcion 1. Байкалин można używać do leczenia paraliżu po cerebrovascular choroby; 2. Байкалин może usuwać wolne rodniki tlenu, ale także hamować powstawanie melaniny; 3.Байкалин zmniejszy cerebralny oporu naczyniowego, poprawi krążenie krwi, zwiększa przepływ krwi w mózgu i ma działanie przeciwbakteryjne, moczopędne, przeciwzapalne, антиметаморфозным i działanie rozkurczowe, a także ma silny przeciwnowotworowym odpowiedź na fizjologiczne wskaźniki.

O nas

PL "NATURE" -certyfikowana firma cGMP, serii ISO, Kosher ,USDA EU organic i Halal, specjalizująca się w identyfikacji, rozwoju i produkcji ekstraktów roślinnych i ich pochodnych.Posiada potężne naukowo-badawczymi możliwości i zaawansowane technologie produkcji, pl nature kontynuuje wprowadzanie innowacji z wykorzystaniem ekstraktów roślinnych, które obsługują farmaceutyczną, Нутрицевтическую i kosmetyczny przemysł.

Nasza fabryka

W PL NATURE jesteśmy dynamicznie rozwijamy się w rozwoju innowacyjnych produktów, zgodnie z warunkiem ciągłości i różnorodności ziół.Jesteśmy przekonani, że naturalne składniki specjalne i innowacyjne technologie są najlepszą podstawą do potrzeb naszych klientów.Jesteśmy w stanie i jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy największą продуктовое rozwiązanie посадочная baza i baza dzikiej kolekcji

Staramy się promować zdrowie i dobre samopoczucie za pomocą podstawowych zasad, aby poszerzyć możliwości uzdrawiania poprzez usuwanie toksyn i poprawę zasilania za pomocą naturalnych produktów zdrowotnych światowej klasy, opracowanych elektrycznie!Nasze Podstawowe Wartości

Nigdy nie idź na kompromis w zakresie jakości

Są niezawodne edukacyjnych zasobów

Mobilizacja ludzi do podejmowania działań

Poczytaj i dbaj o przyrodę

Poświęcone zdrowiu i dobremu samopoczuciu

Głęboko szanuj relacje

Bez zarzutu w osobistej obsłudze nasze wartości oświadczenie

W PL NATURE dbamy o ziemi i niezwykle cienkiej ekosystemie, od której zależy całe życie.Zdajemy sobie sprawę z wielu ekonomiczne i ekologiczne problemy dnia dzisiejszego i są zdeterminowani, aby stać się częścią globalnego rozwiązania.

Wspieramy utrzymanie lasów tropikalnych i roślin, rosnących w naturze.Staramy się znaleźć lokalne, dzikie odmiany pożywienie, aby dostarczać na rynek produkty najwyższej jakości, z pozytywnym wpływem na środowisko naturalne siedliska, gdzie rosną.Uważamy, że najlepszym sposobem, aby zarządzać ziemią-to rozwijać bezpośrednie relacje z istniejącymi odporne ciągnikami kooperatywom, które dbają o ziemi, gdzie produkty te rosną w sposób naturalny.

Wszyscy mamy swoją rolę do odegrania w tworzeniu przyszłości.Wybieramy zrobić to tak, aby to było z obopólną korzyścią dla wszystkich, wnosząc swój wkład w jasną ziemię i świetlaną przyszłość.

  • Typ: błyszczeć
  • Skorzystaj z: Ciało


SKU: s1147
Speedser
2020-12-05
5/5
The product was well packed and as described. It's a brown powder which, dissolves in water readily without any left-overs.
Kolmykovaa1996
2020-12-20
5/5
Nice item. Fast delivery.
Zakitosimonova
2021-01-20
5/5
Very good presentation. I was surprised by the certificate of analysis you bring, it always gives tranquility.
Lycifer2002
2020-09-05
5/5
Good

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka

Dostawa na całym świecie

Wsparcie 24/7

Góra Usługi

Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana

Prezenty

Bonusy