Leśny Mech Trawiasty

Skandynawski, żywy mech na ścianie!

Ręcznie zbierany w lasach Skandynawskich, trawiasty mech leśny to kolejna propozycja najczęściej wybieranego surowca zielonych ścian, obrazów czy innych elementów zawierających mech. Trawiasta struktura nadaje powierzchni niesamowity efekt, potęgując tym samym doznania wizualne oraz umożliwia wkomponowanie dodatkowych elementów leśnych do kompozycji.

Materiał jest zaimpregnowany i odpowiednio przygotowany do instalacji, nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji czy opieki. Jego kolor może się nieznacznie różnić, co jest normalnym zjawiskiem przy produktach stworzonych przez naturę.

Zielone ściany z mchu trawiastego to idealny element wykończenia wnętrza domu oraz biura, idealnie sprawdzą się w holu lub przy drzwiach wejściowych do budynku biura, hotelu, restauracji, urzędu.

masz pytania?

Samowystarczalne

Ogrody wertykalne Spectrum MOSS, nie wymagają wody, światła słonecznego, gleby czy też opieki botanicznej. Dodatkowo, zapewniają wieloletnią świeżość.

100% Naturalne

Nasze produkty są w 100% naturalne. Starannie zebrane rośliny z Lasów Skandynawskich, odpowiednio wyselekcjonowane oraz zaimpregnowane.

Antystatyczne i higieniczne

Ponieważ ściany zielone Spectrum MOSS są antystatyczne, i nie przyciągają pyłu. Dzięki pozbawieniu ich wartości odżywczej, nie przyciągają również owadów i patogenów.

Zawsze świeże

Zielone ściany z mchu nigdy nie pożółkną, nigdy nie zwiędną. Mech przed montażem, jest specjalnie zabezpieczany środkami impregnującymi, dzięki którym pozostanie niezmienny przez lata.

Antyalergiczne

Dzięki swoim właściwościom anty-statycznym, mech nie przyciąga cząsteczek, które mogłyby powodować alergię. Dodatkowo, dzięki anty-statyczności, nie wymaga odkurzania.

Dobre dla zdrowia

Nasze ściany zielone zwiększają jakość powietrza dzięki absorpcji toksyn. Zapewniają zdrowsze i bardziej relaksujące środowisko w naszym codziennym życiu.

Ognioodporne

Nasze produkty zostały poddane odpowiednim testom. Spełniają wszelkie wymagania certyfikatu ISO 11925-2 dotyczącego norm odporności na ogień i warunki pożarowe.

Wieloletnie

Zielone ściany z mchu Spectrum MOSS, w odpowiednich warunkach klimatycznych, są w stanie zachować swoje niezwykłe właściwości nawet do 10 lat.