Leśny Mech Poduszkowy

Ogrody wertykalne z efektem 3D!

Ręcznie zbierany w lasach Skandynawskich, poduszkowy mech leśny to drugi z kolei najczęściej wybierany surowiec zielonych ścian, obrazów czy innych elementów zawierających mech. Poduszkowa struktura nadaje powierzchni niesamowity efekt 3D potęgując tym samym doznania wizualne. Materiał jest zaimpregnowany i odpowiednio przygotowany do instalacji, nie wymaga żadnej specjalnej pielęgnacji czy opieki. Jego kolor może się nieznacznie różnić, co jest normalnym zjawiskiem przy produktach stworzonych przez naturę.

Zielone ściany z mchu poduszkowego to idealny element wykończenia wnętrza domu oraz biura, idealnie sprawdzą się w holu lub przy drzwiach wejściowych do budynku biura, hotelu, restauracji, urzędu.

Mech poduszkowy dostępny jest w podstawowym kolorze zieleni.

masz pytania?

Samowystarczalne

Ogrody wertykalne Spectrum MOSS, nie wymagają wody, światła słonecznego, gleby czy też opieki botanicznej. Dodatkowo, zapewniają wieloletnią świeżość.

100% Naturalne

Nasze produkty są w 100% naturalne. Starannie zebrane rośliny z Lasów Skandynawskich, odpowiednio wyselekcjonowane oraz zaimpregnowane.

Antystatyczne i higieniczne

Ponieważ ściany zielone Spectrum MOSS są antystatyczne, i nie przyciągają pyłu. Dzięki pozbawieniu ich wartości odżywczej, nie przyciągają również owadów i patogenów.

Zawsze świeże

Zielone ściany z mchu nigdy nie pożółkną, nigdy nie zwiędną. Mech przed montażem, jest specjalnie zabezpieczany środkami impregnującymi, dzięki którym pozostanie niezmienny przez lata.

Antyalergiczne

Dzięki swoim właściwościom anty-statycznym, mech nie przyciąga cząsteczek, które mogłyby powodować alergię. Dodatkowo, dzięki anty-statyczności, nie wymaga odkurzania.

Dobre dla zdrowia

Nasze ściany zielone zwiększają jakość powietrza dzięki absorpcji toksyn. Zapewniają zdrowsze i bardziej relaksujące środowisko w naszym codziennym życiu.

Ognioodporne

Nasze produkty zostały poddane odpowiednim testom. Spełniają wszelkie wymagania certyfikatu ISO 11925-2 dotyczącego norm odporności na ogień i warunki pożarowe.

Wieloletnie

Zielone ściany z mchu Spectrum MOSS, w odpowiednich warunkach klimatycznych, są w stanie zachować swoje niezwykłe właściwości nawet do 10 lat.

Facebook